



LED лампа світильник 9Вт. занурювальна триколірна 52см. для акваріума 60-70см. CEBO COCO T4-600
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
LED лампа світильник 9Вт. занурювальна триколірна 52см. для акваріума 60-70см. CEBO COCO T4-600

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sobo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 9 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 520 мм |
- Ціна: 377 ₴

