




Насос compactON 2100 для акваріума 38Вт. 2100 л/год. EHEIM 1030220
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос compactON 2100 для акваріума 38Вт. 2100 л/год. EHEIM 1030220
Насос Eheim compactON 2100 є компактним, але при цьому потужним акваріумним насосом. Він відрізняється компактним дизайном, що відповідає його назві, і завдяки включеному в комплект поставки аксесуару може бути використаний у різноманітних сценаріях. Якість матеріалів дозволяє використовувати насос без проблем у морській воді.
Eheim compactON 2100 є надійним рішенням для забезпечення циркуляції води в акваріумі. Він може бути використаний для забезпечення функціонування фільтра або для створення потоку води в акваріумі. Також може бути модифікований для використання як всередині, так і поза акваріумом.
Насос compactON 2100 має тиху роботу завдяки комбінації керамічної осі та керамічного покриття на частині крила. Даний насос характеризується високою продуктивністю при низькому споживанні електроенергії. Він має велику потужність насосу, що забезпечується за рахунок високого напору.
Характеристики
Напір, приблизно: 2.4 м
Потужність: 38W
Діаметр шлангу: 19/27 мм, 25/34мм
Висота: 142 мм
Ширина: 70 мм
Глибина: 109 мм
Потужність насосу за годину: від 1400 до 2100 літрів
Поради
Для оптимальної роботи регулярно очищуйте насос від накопичення бруду та водоростей.
Переконайтесь, що насос має достатній рівень води для функціонування. Робота в "сухому" режимі може призвести до перегрівання та пошкодження насосу.
Пам'ятайте, що насос Eheim compactON 2100 відрізняється регульованим потоком води, що дозволяє вам налаштувати інтенсивність циркуляції води в акваріумі відповідно до потреб ваших водних мешканців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eheim |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вид | Насос |
| Потужність | 38 Вт |
| Продуктивність | 2100 л/год |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 109 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 142 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Призначення | Універсальна |
| Тип | Акваріум |
| Висота підіймання води | 2.4 м |
- Ціна: 5 124 ₴

