




Обігрівач із терморегулятором 200W до 400л. EHEIM 3617010
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Обігрівач із термостатом 200W до 400л. EHEIM 3617010
Обігрівач для акваріума з терморегулятором Eheim thermocontrol 200W 300-400л. (3617010) – це високоякісний, надійний та безпечний акваріумний нагрівач, призначений для того, щоб забезпечити рибкам оптимальну температуру води в акваріумах від 300-400л.
Цей обігрівач призначений для акваріумів об'ємом від 300 до 400 літрів і підходить як для прісноводних, так і для морських акваріумів.
Eheim thermocontrol 200W пропонує точне регулювання температури від 18 до 34 °C з точністю ± 0,5 °C. Завдяки спеціальному склу, що покриває обігрівач, тепло рівномірно розподіляється по поверхні, забезпечуючи стабільну температуру води. Скляна колба зроблена зі спеціального лабораторного скла підвищеної якості, за допомогою якого досягнуто великої поверхні нагрівання пари та гарячої води, витримує різкий перепад температур. Обігрівач повністю водонепроникний, має автоматичне відключення при пересушуванні та контрольну лампу, що інформує про роботу пристрою. Важливо, що при невеликій потужності може нагріти більший об'єм води в порівнянні з іншими брендами.
Комплектація:
Обігрівач Eheim thermocontrol
Подвійний кронштейн із двома кріпильними присосками.
Кабель живлення (довжина близько 170 см)
Основні переваги:
-Точне та стабільне регулювання температури
-Рівномірний розподіл тепла
-Безпека для риб та мешканців акваріума
-відсутність шкідливих речовин
-Сумісність з прісноводними та морськими акваріумами
-Автоматичне відключення, із захистом від холостого ходу (Thermo Safety Control)
-Висока якість та надійність від німецького виробника Made in Germany
Характеристики:
Діаметр: 36 мм
Висота: 406 мм
Потужність: 200 Вт
Максимальна температура: 34 °C
Мінімальна температура: 18 °C
Придатний для морської води: так
Підходить для акваріумів об'ємом до 400 л.
Об'єм акваріума, що рекомендується: 300 літрів
Гарантія: 3 роки
Для акваріумів від 300л до 400л висота 406мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eheim |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 200 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 400 л |
| Мінімальна температура | 18 град. |
| Максимальна температура | 34 град. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 406 мм |
- Ціна: 1 633 ₴




