




Фільтр-стерилізатор UV 9 Вт (аквар до 450 л) SUNSUN JUP-01
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фільтр внутрішній SUNSUN JUP-01 із вбудованою УВ-лампою на 9 Вт.
У цьому фільтрі використано унікальну технологію, що дозволяє компактно розмістити УВ-стерилізатор в акварумі. Фільтр та УВ-стерилізатор 2 в 1. Продуктивності цілком вистачає для обробки акваріумів до 450 л.
Фільтр-стерилізатор SunSun JUP-01 із вбудованою УВ-лампою має досить компактний дизайн для своєї продуктивності.У цей фільтр розробники з SunSun змогли вмістити повноцінну УВ-лампу на 9 Вт та електронний блок для її запуску. Так само, на відміну від багатьох фільтрів з подібним дизайном, клямки на корпусі контейнера тепер міцніші і відламати їх вже не так просто. У SunSun JUP-01 взагалі немає проблеми з конструкцією – все дуже щільною та міцно сидить у компактній та продуктивній конструкції. УВ-лампа стандартна на 9 Вт і у разі її виходу з ладу замінити її буде дуже просто.
Фільтруюча губка фільтра розташована в спеціальному контейнері, що полегшує роботу з елементом, що фільтрує. Фільтрація та циркуляція води через фільтр влаштовані правильно. Вода спочатку проходить через фільтруючий елемент, далі повз колбу з УВ-лампою. Якісно виконаний та добре продуманий фільтр-стерилізатор створить кристальну чистоту у вашому акваріумі.
- Запатентована унікальна технологія дозволяє компактно розмістити УВ-стерилізатор в акваріумі.
- 2 в 1, фільтр та УВ-стерилізатор.
- Для обробки акваріуму до 450 л.
- З повітряним інжектором.

Характеристики:
- Потужність УВ-лампи: 9 Вт.
- Тип лампи: G23.
- Потужність насоса: 8 Вт.
- Продуктивність: 800 л/год.
- Довжина: 70 мм.
- Ширина: 90 мм.
- Висота: 305 мм.
- Вага: 1 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 8 Вт |
| Продуктивність | 800 л/год |
| Об'єм акваріума | 450 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 305 мм |
- Ціна: 1 709 ₴

