-10%




Фаунаріум-тераріум (перенесення) міні 17.5х11х14.5 см. AMTRA MINI 2005634
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фаунаріум-тераріум (перенесення) міні 17.5х11х14.5 см. AMTRA MINI 2005634
Бокс для домашніх тварин міні 17.5х11х14.5 см. AMTRA MINI
Функції:
Пластикова скринька/перенесення для дрібних тварин
Прозорий пластик
Кришка з ручкою та вентиляційною решіткою
Кришка з дверцятами доступу
Характеристики:
Тип транспортувальний бокс
Матеріал пластик
Колір прозорий
Розміри 17.5х11х14.5 см
(кольори в асортименті)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Amtra |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тераріум |
| Комплектація | Кришка (без освітлення) |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Висота | 15 мм |
| Основні | |
| Тип акваріума | прямокутний |
- Ціна: 242,10 ₴

