



Тераріум (фаунаріум) Faunarium 33x22x15 см. TERRARIO tr-box-l
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тераріум (фаунаріум) Faunarium 33x22x15 см. TERRARIO tr-box-l
Фаунаріум Terrario ідеально підходить для перевезення та тримання тварин. Тераріум забезпечує умови для розведення більшості комах і дрібних амфібій або рептилій. Крім того, продукт можна використовувати для селекції рослин і живого корму. Забезпечує комфортні умови утримання хатніх тварин у ньому. Підходить для всіх видів тераріумних тварин.
Чим вирізняється фаунарій тераріум?
Він має розділену верхню кришку. Ви можете відкрити 3/4 або 1/4 або ціле. Це неабияк полегшує догляд або годування тварин, що містяться всередині.
Він зроблений повністю з біорозкладного пластику. Пластик виходить з органічної сировини, тому не становить загрози для тварин і довкілля. Вентиляційні отвори не великі в діаметрі. Забезпечте достатню вентиляцію та вологість, запобігає загибелі тварини та побіг комах.
Для яких тварин підходить?
Більшість амфібій (жаби, томатні жаби, рогаті хвости тощо) Усі павуки, скорпіони, Lanolol та інші комахи.
Розміри:33x22x15см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Terrario |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Фаунариум |
| Форма | Горизонтальний |
| Стан | Новий |
| Паковання | Поліетиленовий прозорий мішок |
| Вага | 0.4 кг |
| Матеріал | Пластик |
| Розміри | |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 33 мм |
| Висота | 15 мм |
- Ціна: 607 ₴

