




Насос для ставка 8000 л/год. SUNSUN Grech CTF-8000
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос для ставка 8000 л/год. SUNSUN Grech CTF-8000
Насос для ставка Grech CTF 8000 - це насос з високою продуктивністю і малим енергоспоживанням.
SunSun CFP-8000 призначений спеціально для використання у садових ставках, фонтанах, водоспадах, каскадах.
Простота та надійність насоса роблять його незамінним помічником в організації обслуговування та фільтрації ставка.
Насос безпечний для ставкових мешканців.
Двигун і забірник насоса поміщені в спеціально розроблений захисний кожух з перфорацією, який затримає на собі всі великі забруднення, а також не допустить попадання в роторну камеру риб та інших мешканців водойми.
Насос можна використовувати для викачування води з водойми, для подачі води на установку, що фільтрує, і для забезпечення циркуляції води у водоймі з біоплато.
Також використовуючи фітинги які є в комплекті - насос можна підключити до стаціонарного скімера, для забору поверхневих забруднень.
Вологозахист електродвигуна відповідає стандартам безпеки. Таким чином, насос можна без побоювань використовувати у водоймі з різними мешканцями.
Особливості моделі:
Ротор спірального типу дозволяє впоратися зі сміттям та частинками 7-8 мм без пошкодження насоса.
Керамічна вісь ротора для найкращої продуктивності та довговічності пристрою
Штуцер - ялинка на виході підійде під більшість шлангів.
Захист від згоряння насоса під час заклинювання ротора насос автоматично вимикається.
Насос має невеликі габарити та малу вагу.
Характеристики:
Продуктивність: 8000 л/год
Потужність споживання: 70 W
Підйом води-Висота: 5,6 м
Розмір насоса: 258×183×121 мм
Довжина кабелю: 10м
Штуцер для підключення шланга: 25/32/38/50 мм
Продуктивність насоса на пряму залежить від підйому води, чим вище насос необхідно підняти воду, тим менше продуктивність. Також продуктивність насоса залежить від довжини підключеного шланга, наявність заломів і кутів на ньому. Якщо ви хочете отримати максимальну потужність при роботі приладу, зробіть якнайкоротше шлангові з'єднання, проконтролюйте відсутність заломів і кутів по всій довжині шланга.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Насос |
| Потужність | 70 Вт |
| Продуктивність | 8000 л/год |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 258 мм |
| Ширина | 185 мм |
| Висота | 121 мм |
| Основні | |
| Максимальна швидкість потоку | 8000 л/год |
| Характеристики насоса | |
| Довжина кабелю | 10 м |
| Призначення | Універсальна |
- Ціна: 4 877 ₴





