


Фільтр акваріумний – ультрафіолет 13Вт. SUNSUN JUP-23
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фільтр акваріумний – ультрафіолет 13Вт. SUNSUN JUP-23
Стерилізатор води SunSun призначений для біологічного очищення акваріумів та ставків.
Пристрій дозволяє ефективно і без наслідків боротися з бактеріями, зеленими водоростями та патогенними мікроорганізмами, що містяться у товщі води.
Ультрафіолетовий стерилізатор для ставка простий в експлуатації та ефективний. Його унікальність забезпечується конструктивними особливостями. Вода, що нагнітається насосом, надходить у порожнину пристрою і проходить навколо UV-лампи. Спіралеподібна форма колби дозволяє збільшити час на воду і підвищити ефективність роботи.
Ресурс UV-лампи – 8000-9000 годин безперервної роботи.
Стерилізатори SunSun економічні в енергоспоживання та сумісні з іншим обладнанням.
Ультрафіолетовий стерилізатор занурювальний SunSun JUP з інжектором для повітря
Технічні характеристики:
Потужність помпи – 8 Вт.
Потужність УФ-лампи – 13 Вт.
Продуктивність фільтра – 800 л/год.
Підйом води – 0.6 м
Габарити ДхШхВ: 68 x 80x340 мм.
Розрахований на об'єм акваріума до 450 літрів Індикатор роботи УФ-лампи Регулятор потужності роботи фільтра Ефективний та простий в обслуговуванні Запасні УФ-лампи є у продажу та сумісні з іншими стерилізаторами. Запатентовано унікальну технологію, що дозволяє компактно розмістити УВ-стерилізатор в акваріумі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 13 Вт |
| Продуктивність | 800 л/год |
| Об'єм акваріума | 400 л |
| Висота підйому води | 0.6 м |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 68 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 340 мм |
- Ціна: 1 801 ₴

