




Скімер плаваючий Magnetic Skimm 3500 BOYU SCL-3500
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Скімер плаваючий Magnetic Skimm 3500 BOYU SCL-3500
BOYU Magnetic Skimm – найкраще рішення для підтримки чистоти поверхні води у вашому садовому ставку.
Скіммер відповідає за збір усіх домішок на поверхні води, запобігає неконтрольованому розкладанню листя та інших елементів, забезпечуючи прозорість води.
Знімний кошик для бруду - це велика зручність, завдяки якому можна швидко і легко очистити фільтр.
Плаваючий скіммер має три поплавці, щоб утримати його на плаву.
Бічний вихід води направлений у сторони скімера, це запобігає збудженню мулу, що лежить на дні водойми.
Технічні дані:
- Ефективність: 4200л/год
- Потужність: 70 Вт
- продуктивність аерації 1000л/год
- контейнер для бруду 2175 мл
- Довжина кабелю: 11 м
- Розміри: 407x296 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boyu |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Скіммер для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 70 Вт |
| Розміри | |
| Ширина | 407 мм |
| Висота | 296 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
- Ціна: 7 178 ₴



