




Тераріум 21x21x20см REPTI ZOO AK02BG
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тераріум 21x21x20см REPTI ZOO AK02BG
Тераріум Repti-Zoo AK02BG 21x21x20см серії АK простий у складанні, він повністю водонепроникний, і його головною перевагою є верхня вентиляційна сітка зі сталі. Сітка забезпечує достатню циркуляцію повітря та дозволяє встановлювати опалювальне освітлення на тераріумі. Верхня сітка має щільно закритий отвір для годування та повністю знімається.
Переваги:
- Скляні стінки повністю водонепроникні та виготовлені зі скла з кращим коефіцієнтом прозорості.
- Вогнестійка і водостійка решітка дозволяє встановити опалення - освітлення зовні тераріуму, економлячи простір всередині. Сітка висувна, що забезпечує легкий доступ до внутрішньої частини подіуму та запобігає втечі тварини, навіть у разі роботи з догляду.
– Верхня кришка має невеликий отвір для годування, не відкриваючи тераріум.
- Нагрівальний мат можна легко розмістити під тераріумом завдяки вбудованим ніжкам. Нагрівальний мат або кабель можуть бути встановлені всередині тераріуму, оскільки сітка має кабельний канал.
- Щоб встановити денне/ультрафіолетове світло в тераріумі серії АК, вам потрібно помістити лампочку відповідного спектру на верхню вогнетривку сталеву сітку.
Які тварини можна розводити у тераріумі Terrarium АК 21х21х20?
- павуки: довжина тіла яких не перевищує 7 см
- Скорпіони: (довжина тіла яких не перевищує 7 см)
- Жаби: далекосхідна та інша пузата жаба.
- Дереволази: наприклад, жаба
- гекони: невеликих розмірів
- черепахи: китайські та інші з розміром до 7 см
- риба, така як боєць, карликова риба
- комахи: богомол, жуки, паличники, сольпуга та інші
Розміри: 21x21x20 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Repti Zoo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тераріум |
| Форма | Кубічний |
| Комплектація | Кришка (без освітлення) |
| Конструктивна особливість тераріуму | Каркасний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 2 601 ₴






