




Внутрішній фільтр для акваріума 5Вт. 500л/год. SUNSUN JQP-500F
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Внутрішній фільтр для акваріума 5Вт. 500л/год. SUNSUN JQP-500F
SunSun JQP-500F - внутрішній акваріумний фільтр для очищення води в акваріумах об'ємом 100-250 літрів. Без регулювання продуктивності. Є інжектор для повітря, вам зараз не потрібний компресор.
Створює необхідне багатьом мешканцям акваріуму перебіг води, перемішуючи, і навіть насичуючи акваріумну воду киснем. Корпус фільтру прикріплюється присосками до внутрішньої стінки акваріума. Виконаний із якісного пластику, має відмінний дизайн. Компактний та тихий, зручний в обслуговуванні, забезпечує відмінне механічне очищення води в акваріумі. Простий в установці та обслуговуванні, підтримує хорошу якість води в акваріумі. Може використовуватися в прісноводних та морських акваріумах.
SunSun JQP-500F
Потужність: 5 Вт
Продуктивність: 500 л/год
Регулювання: Ні
Підйом води: 0,9 м
Кількість склянок, що фільтрують: 3
Для акваріума: 50-100л
Розмір (ДхШхВ): 65х21х215 мм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 500 л/год |
| Висота підйому води | 1 м |
| Стан | Новий |
| Потужність | 5 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 65 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 215 мм |
| Основні | |
| Максимальна швидкість потоку | 500 л/год |
| Споживана потужність | 5 Вт |
| Тип | Насос для ставка |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип встановлення | Під водою |
| Призначення | Універсальна |
- Ціна: 374 ₴



