




Внутрішній фільтр 20Вт. 1500л/г. для акваріума до 350л. SUNSUN JQP-1500F
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Внутрішній фільтр для акваріума 20Вт. 1500л/год. SUNSUN JQP-1500F
SunSun JQP-1500F - внутрішній акваріумний фільтр для очищення води в акваріумах об'ємом 250-350 літрів. Без регулювання продуктивності. Є інжектор для повітря, вам зараз не потрібний компресор.
Створює необхідне багатьом мешканцям акваріуму перебіг води, перемішуючи, і навіть насичуючи акваріумну воду киснем. Корпус фільтру прикріплюється присосками до внутрішньої стінки акваріума. Виконаний із якісного пластику, має відмінний дизайн. Компактний та тихий, зручний в обслуговуванні, забезпечує відмінне механічне очищення води в акваріумі. Простий в установці та обслуговуванні, підтримує хорошу якість води в акваріумі. Може використовуватися в прісноводних та морських акваріумах.
SunSun JQP-1500F
Потужність: 20 Вт
Продуктивність: 1500 л/год
Регулювання: Ні
Підйом води: 1.7 м
Кількість склянок, що фільтрують: 3
Для акваріума: 250-350 л
Розмір (ДхШхВ): 87х68х370 мм

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Продуктивність | 1500 л/год |
| Висота підйому води | 2 м |
| Стан | Новий |
| Потужність | 20 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 87 мм |
| Ширина | 68 мм |
| Висота | 370 мм |
| Основні | |
| Максимальна швидкість потоку | 1500 л/год |
| Споживана потужність | 20 Вт |
| Тип | Насос для ставка |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип встановлення | Під водою |
| Призначення | Універсальна |
- Ціна: 1 002 ₴


