

Насос для ставка 15000л/год, 220W. SUNSUN JEP-15000
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос для ставка SUNSUN JEP-15000, 15000 л/год., 220W,
Ставкові насоси Sunsun серії JEP - оновлена модель насосів Sunsun серії JAP, що добре зарекомендували себе в Україні.
Корпорація Sunsun, будучи світовим виробником електротоварів, бере участь у багатьох світових ініціативах, спрямованих на зниження споживання електроенергії. Саме тому компанія постійно модернізує обладнання, що випускається і добре зарекомендувало себе в роботі.
Основною і найголовнішою відмінністю насосів серії JEP є їхнє низьке енергоспоживання, тому що потужність та продуктивність насоса збільшені в порівнянні з попередніми моделями.
Наступним за значущістю оновленням є зміна форми захисного кожуха, який закриває забірний отвір - тепер він круглий та водозабірні щілини розташовані по всій площі кожуха, а не лише на двох бічних, як це було в насосах серії JAP.
Насос отримав подовжену підніжку, що робить його більш стійким при монтажі в ставку.
Також змінена конструкція корпусу, що дозволяє швидко розібрати і зібрати насос при обслуговуванні ротора, не вдаючись до допомоги додаткових інструментів.
Зокрема, захисний кожух фіксується не на клямки, а за допомогою спеціально розробленого затискного кріплення, ручка якого знаходиться на передній частині захисного кожуха.

Характеристики:
- Габарити 32х12х16 см;
- Довжина кабелю 5 м;
- Максимальний підйом води 5,2 м;
- Маса 5 кг;
- Напруга 220 В;
- Споживана потужність 220 Вт;
- Продуктивність 15000 л/год;
- Штуцер для підключення шланга 20/25/38 мм;
- Гарантія 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 15000 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 32 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Висота | 16 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
| Продуктивність | 15000 л/год |
| Висота підйому води | 5 м |
| Довжина кабелю | 5 м |
- Ціна: 6 179 ₴

