



Зовнішній фільтр 15Вт. 1000л/год. для акваріума 100-300л. SUNSUN HW-302
Зовнішній фільтр 15Вт. 1000л/год. для акваріума 100-300л. SUNSUN HW-302
Фільтр SunSun HW-302 чудово підходить для акваріумів об'ємом до 300 л, забезпечуючи надійну механічну, біологічну та хімічну (за наявності відповідних наповнювачів) фільтрацію. Крім того, він тихий - в порівнянні з аналогами. Оскільки вода у фільтрі циркулює знизу вгору, наповнювачі закладаються від крупнопористого до дрібнопористого знизу вгору. Наповнювачі для біофільтрації (кераміку та біошари) краще розташовувати відразу після крупнопористої мочалки. Синтепонові вкладки зазвичай розташовують зверху. Але краще, якщо вони будуть перед наповнювачем для хімічного фільтрування, таким як вугілля або цеоліт. Ви можете посилити біологічну, механічну фільтрацію або додати хімічну, використовуючи відсіки фільтра та відповідні наповнювачі або встановивши префільтр. Для зручності розташування крани зовнішнього фільтра повертаються на 360° та оснащені штуцерами для шлангів діаметром 3/4 дюйма. Фільтр підходить як для морських, так і для прісноводних акваріумів.
Характеристики:
- Габарити 23,2 x23, 2x39, 5 см;
- Для акваріумів об'ємом 100-300 л;
- Маса 3,5 кг;
- Наповнювачі: Синтепоновий вкладиш 3 шт;
- Об'єм фільтра 8 л;
- Потужність 15 Вт;
- Продуктивність 1000 л/год.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зовнішній фільтр |
| Потужність | 15 Вт |
| Продуктивність | 1000 л/год |
| Об'єм акваріума | 300 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 23 мм |
| Ширина | 23 мм |
| Висота | 39 мм |
- Ціна: 3 449 ₴

