

LED світильник 6Вт. для акваріума 25-35см. XILONG LED-D20
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED світильник 6Вт. для акваріума 25-35см. XILONG LED-D20
Xilong Led-20 — навісний світлодіодний світильник для морських і прісноводних акваріумів. Цей світлодіодний світильник розроблений спеціально для невеликих і середніх акваріумів. . Має регульовані гвинтові затискачі для надійного кріплення на стінці акваріума.
Світлодіодний світильник Xilong Led-20 призначений для акваріумів, висота яких не перевищує 25-35 см. Освітлювальний прилад оснащений 18 якісними світлодіодами SMD 5730. . Потужність світильника складає 6 Вт Довжина його 21.5 см.
Світильник має перекидну конструкцію, яка дозволяє направити потік світла в потрібну вам частину акваріума. Пристрій повертається на 90°.
Цей світлодіодний світильник можна використовувати в невеликих акваріумах як додаткове або основне освітлення. Завдяки своєму витонченому дизайну і прозорому корпусу він впишеться в будь-який інтер'єр.
Простота в установці.
Стильний та витончений дизайн.
Гвинтові затискачі.
Підійде для прісних та морських акваріумів.
Кайма на 90 °.
Корпус із мінерального скла.
Характеристики:
Виробник: Xilong.
Потужність: 6 Вт.
Напруга: 220 Ст.
Кількість світлодіодів: 18 шт.
Для скла: до 8 мм.
Розмір (ДхШхВ): 21.5 х 5.7 х 6 см.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 57 мм |
- Ціна: 409 ₴

