


Компресор 6Вт. двоканальний 2х4л/м. від мережі або на батарейках (тип D). XILONG AD-1000
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Компресор для акваріума на батареях 6W. 2x4L/min. XILONG AD-1000
Компресор на батарейках (акумуляторах) двоканальний Ксилонг (Xilong) AD-1000, використовується для невеликих акваріумів. Рекомендований як обладнання для транспортування або домашнє використання в невеликих акваріумах. У разі вимкнення від мережі (немає електроенергії) автоматично переходить на роботу в автономному режимі.
Чому варто купити компресор на батарейках (акумуляторах) двоканальний Ксилонг (Xilong) AD-1000.
За відгуками наших покупців це обладнання для водних резервуарів виправдовує свою вартість. Його основні переваги:
проста та надійна конструкція;
велика тривалість роботи — приблизно 18 годин за повного заряду;
низький рівень шуму та вібрації під час використання;
рівномірне подавання повітря забезпечує високоякісна мембрана;
заряджається від мережі;
чудово підійде для риболовлі;
просте встановлення та невибагливий догляд.
Зверніть увагу, що такий мобільний компресор встановлюється вище рівня води. Інакше необхідне встановлення зворотного клапана.
Батарейки й акумулятори в комплекті не йдуть.
Компресор від мережі та на батарейках (тип D) - 2од.
Потужність: 6 W
Модель: AD-1000
Розміри, мм: 150*60*160
Для акваріумів до 450 л.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Вид | Компресор |
| Потужність | 6 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 6 Вт |
| Розміри | |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 160 мм |
- Ціна: 836,10 ₴

