




Тераріум Night Habitat 50x30x15см для нічних рептилій REPTI ZOO AK08S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Тераріум Night Habitat 50x30x15см для нічних рептилій REPTI ZOO AK08S
Тераріум Repti-Zoo Night Habitat 50x30x15см призначений для рептилій або скорпіонів з нічним способом життя. тераріум простим у використанні і дають маленькій тварині все, що їм потрібно.
«Нічна середовище» призначена для тварин, які ведуть нічний спосіб життя.
Які переваги тераріуму полегшують експлуатацію?
Вбудовані ніжки:
Вони дозволяють безпечно встановити нагрівальний мат під тераріум і дозволяють складати тераріуми.
Скляні перегородки
Вони повністю водонепроникні та виготовлені зі скла з найкращим показником прозорості (передня частина).
Вогнетривка та водонепроникна вентиляційна сітка
Дозволяє встановити підігрів – освітлення зовні тераріуму, заощаджуючи місце всередині.
Годівниця
Верхня кришка має невеликий отвір для подачі їжі без відкриття тераріуму.
Як встановити обігрів у тераріумі серії Night Habitat?
Нагрівальний килимок легко розміщується під тераріумом завдяки вбудованим ніжкам.
Як встановити підігрів/денне/UVB освітлення у тераріумі серії Night Habitat?
Достатньо помістити лампочку, розташовану у відповідному абажурі, на верхню вогнетривку сталеву сітку.
Технічні дані:
- Розміри: 508x305x152см
- повністю водонепроникний
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Repti Zoo |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тераріум |
| Вид | Тераріум-підставка |
| Форма | Горизонтальний |
| Комплектація | Кришка (без освітлення) |
| Конструктивна особливість тераріуму | Каркасний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 4 249 ₴



