


Повітряний компресор для ставка 60л/м. 50Вт. SUNSUN HT-500
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Повітряний компресор для ставка 60л/м. 50Вт. SUNSUN HT-500
Компресор – одне з основних елементів технічного оснащення штучного водойми та будь-якої аквасистеми, який служить насичення води киснем і робить додатковий рух водних мас.
Компресор незамінний, коли:
Живі рослини відсутні або їх мало
Недостатньо інтенсивна циркуляція води та перемішування водних шарів.
Велика щільність посадки риби
Велике органічне навантаження на водоймище – при нестачі кисню.
У зимовий час потрібно більш інтенсивне перемішування водних шарів, що запобігає замерзанню поверхні та насичення їх киснем. Від правильно підібраного компресора залежить здоров'я риб, якість води та стабільність усієї аквасистеми. Основними параметрами для розрахунку потужності компресора є об'єм та глибина водойми. Середня продуктивність повітряного насоса (л/год) відповідає приблизно чверті обсягу ставка. Крім того, має значення густина посадки риби, рослини, режим годування, скільки точок аерації має ставок і як здійснюється фільтрація.
У чому важлива відмінність мембранних компресорів від поршневих? По суті, мембранний компресор можна вважати видозміненим поршневим компресором – між поршнем, що штовхає, і робочою камерою знаходиться спеціальна мембрана, яка не допускає попадання масла з поршневої частини. Його конструкція гарантує ідеальну чистоту стисненого повітря, але має меншу продуктивність у порівнянні з поршневим компресором і менш довговічний через знос мембрани. Sunsun HT-500 – це потужний мембранний повітряний компресор у надійному корпусі, що забезпечує аерацію ставка глибиною до 2 метрів та видає потік повітря потужністю 60 л/хв.
Основні властивості:
Потужний мотор з конструкцією без використання масляного мастила, що дозволяє отримувати чистіший потік повітря.
Корпус зроблений з алюмінієвого сплаву, який забезпечує хорошу тепловіддачу та робить компресор легким у переміщенні та монтажі.
Довговічна мембрана.
Технічні характеристики
Потік повітряний: 60 л/м
Потужність: 50 Вт
Маса: 5,5 кг
Давление: 0,3 МРа
Кількість виходів множника: 12
Напруга: 220 В
Частота: 50 Гц
Розмір: 226x165x220 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Компресор для аерації |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 3600 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 226 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Висота | 220 мм |
| Характеристики насоса | |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 3600 л/год |
| Висота підйому води | 2 м |
- Ціна: 4 191 ₴

