




Акваріумний комплект на 6л. SUNSUN YA-02
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Акваріумний комплект на 6л. SUNSUN YA-02
Акваріум SunSun YA-02 – це акваріумний комплект, об'ємом 6 літрів, повністю готовий до встановлення та запуску. В акваріумі вбудована система фільтрації води, подачі повітря та освітлення.
Унікальний дизайн акваріума дозволяє приховати всі елементи, що йдуть, зокрема фільтрує установку і світильник. Завдяки зовнішній рамці, що декорує, в акваріумі Sunsun, реалізована система фільтрації збільшеного обсягу, що значно заощадить годину на його обслуговуванні. Фільтруюча установка оснащена системою аерації для насичення води киснем. Це унеможливлює придбання додаткового обладнання для аерації.
Світильник акваріума складається із світлодіодів трьох кольорів (червоного, білого та синього), червоний спектр світла сприяє зростанню рослин, білий та синій спектр для яскравості прикраси риб. Світильник вмонтований у кришку акваріума, яка щільно прилягає до акваріума, за рахунок чого унеможливлює підвищене випаровування води. Завдяки підсвічуванням в акваріумі, він може виступати в ролі підсвічування у вечірній час.
Для простоти обслуговування акваріум оснащений спеціальною відразою з вивідною трубочкою, за допомогою якої ви легко зможете злити воду з акваріума, без необхідності перевертати його або нести у ванну кімнату.
Акваріум виконаний за технологією безшовного лиття - що робить його максимально захищеним від протікання. Розміри, дизайн, форма це робить цей комплект ідеальним настільним акваріумом. Він не захаращує просторий стіл. Завдяки підсвічуванням в акваріумі він може виступати в ролі підсвічування у вечірній час. Акваріум виконаний із якісного гіпоалергенного, нетоксичного пластику. Його спокійно можна розмістити у дитячій кімнаті, без остраху за здоров'я дитини.
Акваріуми SunSun серії YA – це не тільки дуже красивий та повноцінний акваріум, але й чудове доповнення до будь-якого інтер'єру. Простота у використанні означає, що акваріум може доглядати дитину та людей, які раніше не стикалися з акваріумістикою.
Важливо: Для нормальної роботи фільтраційної системи необхідно стежити за рівнем води в акваріумі, він не повинен опускатися нижче за червону лінію, тобто рівень води повинен бути вищим за лінію на 3-5 мм. Червона лінія "minimum water level" знаходиться під кришкою акваріума.
Габарити: 345*165*316 мм
Об'єм: 6 л
Освітлення: LED 5В 3 Вт.
Об'єм акваріума розраховується за габаритними розмірами акваріума.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Акваріумний комплект |
| Вигляд акваріума | акваріум-картина |
| Конструктивна особливість акваріума | безшовний |
| Об'єм акваріума | 6 л |
| Кришка | є (з вбудованим освітленням) |
| Внутрішній фільтр | 1 шт. |
| Підсвічування | Так |
| Довжина акваріума | 34 мм |
| Ширина акваріума | 16 мм |
| Висота акваріума | 31 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 3 051 ₴

