


Лампа Т8 люмінесцентна 30Вт. погружна червона 90см. XILONG XL-T30
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Лампа Т8 люмінесцентна 30Вт. погружна червона 90см. XILONG XL-T30
Занурювальна люмінісцентна лампа Xilong T8 червона 30Вт завдяки своєму освітленню дозволяє створити чарівний підводний пейзаж. Може використовуватися для додаткового підсвічування акваріума або як основне освітлення. Підходить для прісноводних та морських акваріумів, створюючи дуже гарне освітлення в них, роблячи кольори рибок, рослин та коралів яскравішими та інтенсивнішими. Лампа кріпиться до стінок акваріума за допомогою потужних присосок. Рекомендується для акваріума 50-60см.
Світильник є водонепроникною колбою з люмінісцентною лампою Т8 всередині. Може встановлюватися на дно і стінку. Можливий варіант встановлення в кришку акваріума замість штатної лампи. Відмінно піде для освітлення Вашого акваріума, підкреслить рибку та декорації у товщі води.
Для встановлення, в комплекті надані дві чорні присоски діаметром 3 см, та два тримачі присоски діаметром 17 мм.
Xilong Т8 має надзвичайно низьке енергоспоживання та високу світлопередачу.
На кабелі довжиною 1.12 м передбачений блок управління лампою. При повному натисканні червоної кнопки лампа вмикається і вимикається. Корпус виконаний із міцного скла. З двох боків лампи знаходяться гумові насадки, для щільної та надійної герметизації. Довжина лампи складає 90см.
Важливо: можлива заміна лампи у колбі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | Т8 |
| Потужність | 30 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 900 мм |
| Діаметр | 18 мм |
- Ціна: 739 ₴

