

Фільтр внутрішній 20Вт. 1200л/год. для акваріума до 350л. SUNSUN CF-1200S
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Фільтр для акваріума 20Вт. 1200л/год. SUNSUN CF-1200S
Фільтр для акваріума SunSun CF-1200S до 350 літрів
При виборі фільтра для акваріума доводиться звертати увагу на багато параметрів, починаючи від зовнішнього вигляду, закінчуючи параметрами продуктивності. Ця модель має:
високим рівнем продуктивності;
порівняно невеликими розмірами. Такий фільтр при установці не заважатиме рибам та рослинам в акваріумі;
простотою установки. Для цього не доведеться винаходити щось нове та турбуватися про якість кріплення;
Фільтр має поворотний носик для виведення води - потік води можна налаштувати праворуч або ліворуч, а так само вгору або вниз.
Фільтр має два контейнери з губками, що фільтрують.
Для акваріума до 350л
Розташування: Занурювальне
Продуктивність: 1200 л/год
Потужність: 20 Вт
Мережева напруга (В) 220 В, 50 Гц
Рівень шуму: Тихий
Фільтруючих відсіків 2
Діаметр вихідного патрубка ⌀ 12 мм.
розміри: 12x9x30см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 20 Вт |
| Продуктивність | 1200 л/год |
| Об'єм акваріума | 350 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 300 мм |
- Ціна: 986 ₴

