




Насос ставковий FLOW3500 3200л/год. EHEIM 5110010
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Насос ставковий FLOW3500 3200л/год. EHEIM 5110010
Насос ставковий Eheim FLOW 3500 - це надійний помповий пристрій, призначений для використання у ставках та водоймищах. Завдяки своєму компактному дизайну і тихій роботі, цей насос створює елегантні потоки або каскади, що булькають, роблячи ваш ставок ще більш привабливим. Насос надійно живить систему фільтрації води та створює оптимальну циркуляцію у ставку.
Навіщо потрібно:
Насос Eheim FLOW3500 призначений для забезпечення надійної подачі води у систему фільтрації та створення оптимальної циркуляції у ставці. Він допомагає підтримувати воду в ставку чистого та збалансованого для комфортного та здорового середовища життя водних організмів.
Переваги:
-Економія енергії завдяки енергозберігаючому двигуну.
-Тиха робота, що не завдає дискомфорту.
-Висока стійкість та довговічність.
-Здатність пропускати великі частинки бруду діаметром до 8 мм, завдяки чому запобігає засміванню насоса.
-Підходить для постійного підводного використання.
-Мінімальний обсяг обслуговування та легкість в обслуговуванні.
-вбудований захист від перегріву у разі низького рівня води.
Комплектація:
Ставковий насос FLOW3500
Сполучна насадка (конектор).
10-метровий кабель живлення.
Характеристики:
Максимальна продуктивність: 3200 л/год.
Максимальна висота підйому: 2,9м.
Тиск: 280 мбар.
Розміри (ширина x глибина x висота): 241 x 254 x 122 мм.
Довжина кабелю: 10м.
Потужність: 55 Вт.
Діаметр шланга: 1 - 1 1/4 дюйми. (25мм – 32мм)
Живлення: 220-240 В/50 Гц.
Поради:
Регулярно перевіряйте рівень води у ставку і відстежуйте, щоб він не опускався нижче за допустиме.
Періодично очищайте фільтри, щоб забезпечити оптимальну продуктивність насоса.
Забезпечте правильне живлення та відповідне підключення насоса.
З насосом ставковим Eheim FLOW 3500 ви отримаєте ефективний і надійний пристрій для догляду за ставком, який допоможе забезпечити чисту та збалансовану воду для ваших водних рослин та інших мешканців ставка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eheim |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Насос для ставка |
| Стан | Новий |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 3200 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 241 мм |
| Ширина | 254 мм |
| Висота | 122 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
| Тип встановлення | Під водою |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Продуктивність | 3200 л/год |
| Висота підйому води | 2.9 м |
| Довжина кабелю | 10 м |
- Ціна: 10 847 ₴


