




Зовнішній фільтр для акваріумів до 150 л. AQUA NOVA NCF-600
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Зовнішній фільтр AQUA NOVA NCF-600 для акваріумів до 150 літрів продуктивністю 600 л/год., має 2 ступені фільтрації (два кошики). Поставляється в комплекті з наповнювачами, шлангами, трубками та повністю готовий до використання. Об'єм каністри 6л.
Потужність: 15 ват.
Наповнювачі у комплекті:
- 1х біла губка,
- 1х чорний губка,
- 500 грам активованого вугілля
- 500 г керамічних кілець.
Тихий та надійний фільтр включає все для швидкого запуску акваріума.
Переваги Aqua Nova NCF-600:
• Сучасна та ефективна система фільтрації
• Просте встановлення та обслуговування.
• Дуже тихий та потужний насос.
• Знімний адаптер для шлангів дозволяє легко фільтрувати.
Характеристики
- Використання Зовнішнє
Параметри
- Шланг 12/16мм
- Потужність 15 Вт
- Дозволеність л/год 600 л
- Для акваріума л. 150 -
Габарити упаковки
- Довжина 28 см
- Ширина 20.5 см
- Висота 32 см
- Вага 4.2 кг
Додаткові
- Тип товару Зовнішній фільтр
- Бренд Aqua Nova
- EAN 5904378730802
Країна
- Країна реєстрації бренду Польща
- Країна виробник Китай

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AquaNova |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Зовнішній фільтр |
| Потужність | 15 Вт |
| Продуктивність | 600 л/год |
| Об'єм акваріума | 150 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Висота | 32 мм |
- Ціна: 3 725 ₴



