

Фільтр внутрішній 800л/год,14Вт. SUNSUN JP-082
Фільтр для акваріума SUNSUN JP-082.
SunSun JP-082 - внутрішній акваріумний фільтр для очищення води в акваріумах об'ємом 80-120 літрів. Без регулювання продуктивності. Запатентована нова технологія фільтра з двома роторами (двигунами), що робить фільтр у роботі тихим та потужним. Має в комплекті вугільний контейнер для кращої фільтрації акваріумної води та видалення запаху. Оснащений однією великою секцією, що фільтрує. У комплекті флейта (дощовалка) для насичення акваріумної води киснем. Є також відразу на другому виході інжектор для повітря, вам тепер не потрібен компресор. Створює необхідне багатьом мешканцям акваріума перебіг води, перемішуючи, а також насичуючи акваріумну воду киснем, також в комплекті йде скімер, який збирає залишки корму і дрібні частинки з поверхні акваріума, щоб вода не закисала, Корпус фільтру прикріплюється. Виконаний із якісного пластику, має відмінний дизайн. Компактний та дуже тихий, зручний в обслуговуванні, забезпечує відмінне механічне очищення води в акваріумі. Простий в установці та обслуговуванні, підтримує хорошу якість води в акваріумі. Може використовуватися в прісноводних та морських акваріумах.

Характеристики:
- Для акваріумів обсягом: 80-120 л.
- Висота підйому води: 0,8 м.
- Продуктивність насоса: 400 л/год х 2 виходи.
- Потужність: 14 Вт.
- Розмір: 130x46x190mm
- Вага: 0,5 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 14 Вт |
| Продуктивність | 800 л/год |
| Об'єм акваріума | 120 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 130 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 190 мм |
- Ціна: 614 ₴

