




Фільтр внутрішній 2Вт. 300л/год. для акваріума до 50л. SUNSUN HJ-311B
Фільтр внутрішній 2Вт. 300л/год. для акваріума до 50л. SUNSUN HJ-311B
SunSun HJ-311B - застосуємо в акваріумах до 50 літрів.
Фільтр SunSun HJ-311B - відноситься до категорії внутрішніх або занурювальних фільтрів, що передбачає його встановлення всередині акваріума. За допомогою присосок він кріпиться на внутрішній стінці так, щоб і фільтруючий елемент і роторна частина були у воді, а аераційна "дощовалка" на 2-3 см не доходила до поверхні води.
Завдяки такому струму води здійснюється газообмін – тобто. відбувається насичення води киснем та виведення вуглекислого газу з води.
Фільтр без регулювання потоку води. Це слід враховувати для правильного розміщення в акваріумі.
Як основний фільтруючий елемент застосовується середньопориста губка, при проходженні через яку вода очищається від дрібних і великих забруднень.
Невеликі габарити безперечний плюс цих фільтрів, завдяки цьому фільтр легко сховати в акваріумі.
Фільтр SunSun HJ-311B - практично безшумний. Відмінно фільтрує та аерує воду у невеликих, до 50 літрів акваріумах.
- За допомогою флейти-дощувалки здійснює газообмін в акваріумній воді.
- За допомогою присосок надійно кріпиться усередині акваріума.
- Невеликі габарити та безшумна робота
- Високий ступінь фільтрації.

Характеристики:
- потужність споживаної енергії – 2 Вт;
- продуктивність – 300 л/год;
- механізм регулювання – є;
- підйом води – 60 см;
- склянки для фільтрації -1;
- об'єм акваріума – 20-50 л;
- розміри (ДШВ) – 38х32х105 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Внутрішній фільтр |
| Потужність | 2 Вт |
| Продуктивність | 300 л/год |
| Об'єм акваріума | 50 л |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 38 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Висота | 105 мм |
- Ціна: 237 ₴

