



Ставковий насос 120W, 14000 л/год, SUNSUN CTP-14000
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Ставковий насос 120W, 14000 л/год, SUNSUN CTP-14000.
Насос SunSun CTP-14000 високопродуктивний ставковий насос з низькою споживаною потужністю є одним з найбільш ефективних насосів на ринку ставкового обладнання.
Якщо порівняти споживання енергії насосів серії CTP з продуктивністю та енергоспоживанням насосів конкурентів, ми побачимо, що важливим завданням при розробці цього насоса була економія електроенергії при збереженні продуктивності.
Ці насоси мають досить широкий спектр застосування і використовуються безперервно, а значить кожен ват, який можна зберегти, важливий і позитивно впливає на ваш бюджет.
Насос виконаний із висококласного пластику, має зручну ручку, яка полегшує транспортування та монтаж/демонтаж насоса. Також для полегшення сервісного обслуговування корпус насоса виконаний таким чином, що його можна розібрати без додаткових інструментів.
Забірний отвір насоса прикритий захисним, кожухом, який перешкоджає попаданню в насос великого сміття.
Насос може використовуватися в двох режимах - занурювальному та не занурювальному (для цього достатньо зняти захисний кожух і нагвинтити спеціальні фітинги для шланга забору води).
При виборі ставкового насоса слід враховувати, що ідеальний цикл циркуляції залежить від різних факторів: популяції риб, водних рослин, сонячних променів та бажаної чистоти води.
Наступні дані можуть розглядатися як рекомендації:
Ставки з рибою:
- 1 цикл за 3 години (для ставків з невеликою кількістю риби)
- 2 цикли за 1 годину (для ставків з рослинами та з великою кількістю риби)
У водоймищі без риби великого руху води не потрібно - один цикл водообігу в день достатньо, щоб наситити киснем воду зі ставка і зберегти рух води.
Характеристики:
- Габарити 21х14х16 см;
- Довжина кабелю 5 м;
- Максимальний підйом води 7 м;
- Маса 3,7 кг;
- Напруга 220 В;
- Потужність 120 Вт;
- Продуктивність 14000 л/год;
- Штуцер для підключення шланга 25/32/38/50 мм;
- Гарантія 6 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Компресор для аерації |
| Споживана потужність | 120 Вт |
| Максимальна швидкість потоку | 14000 л/год |
| Розміри | |
| Довжина | 21 мм |
| Ширина | 14 мм |
| Висота | 16 мм |
| Характеристики насоса | |
| Призначення | Універсальне |
| Продуктивність | 14000 л/год |
| Довжина кабелю | 5 м |
- Ціна: 4 759 ₴

