




LED світильник 6.5Вт. 6300-7500K для акваріума 50-54см. SUNSUN ADP-400J
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.LED світильник 6.5Вт. 6300-7500K для акваріума 50-54см. SUNSUN ADP-400J
Стильний світлодіодний світильник із вимикачем у алюмінієвому вологозахищеному корпусі.
Якісні світлодіоди білого та синього кольору дають колірну температуру 6300-7500K, що позитивно впливає на зростання акваріумних рослин.
Корпус дуже компактний та тонкий, має дуже гарний та лаконічний дизайн.
За рахунок своїх компактних розмірів, світильник не заважатиме обслуговуванню акваріума, а також світло-золотистий корпус додасть елегантності та витонченості дизайну вашого акваріума.
Світильник для акваріума має дуже просту та зручну установку. Він встановлюється за допомогою висувних пластикових ніжок на стінки акваріума, товщина яких має бути не більше ніж 12 мм. Додатково зафіксувати пристрій на стінці акваріума можна за допомогою фіксаторів, що йдуть у комплекті.
Розмір світильника: 400х42х7мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SunSun |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 6.5 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Мінімальна колірна температура | 6300 К |
| Максимальна колірна температура | 7500 К |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 42 мм |
- Ціна: 716 ₴

