


Лампа Т8 люмінесцентна 15Вт. занурювальна червоно-біла 50см. XILONG XL-T15
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Лампа Т8 люмінесцентна 15Вт. занурювальна червоно-біла 50см для акваріумів 60-80 см. XILONG XL-T15
Занурювальна люмінесцентна лампа Xilong T8 червоно-біла 15Вт завдяки своєму освітленню дозволяє створити чарівний підводний пейзаж. Може використовуватися для додаткового підсвічування акваріума або як основне освітлення. Підходить для прісноводних та морських акваріумів, створюючи дуже гарне освітлення в них, роблячи кольори рибок, рослин та коралів яскравішими та інтенсивнішими. Лампа кріпиться до стінок акваріума за допомогою потужних присосок.
Світильник є водонепроникною колбою з люмінесцентною лампою Т8 всередині. Може встановлюватися на дно і стінку. Можливий варіант встановлення в кришку акваріума замість штатної лампи. Відмінно піде для освітлення Вашого акваріума, підкреслить рибку та декорації у товщі води.
Для встановлення, в комплекті надані дві чорні присоски діаметром 3 см, та два тримачі присоски діаметром 17 мм.
Xilong Т8 має надзвичайно низьке енергоспоживання та високу світлопередачу.
На кабелі довжиною 1.12 м передбачений блок управління лампою. При повному натисканні червоної кнопки лампа вмикається і вимикається. Корпус виконаний із міцного скла. З двох боків лампи знаходяться гумові насадки, для щільної та надійної герметизації. Довжина лампи становить 50 см.
Важливо: можлива заміна лампи у колбі!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Xilong |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лампа |
| Тип лампи | Т8 |
| Потужність | 15 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 500 мм |
| Діаметр | 18 мм |
- Ціна: 668,67 ₴

