




Обігрівач із термоконтролем 300W до 1000л. з електронним керуванням. EHEIM 3639010
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Обігрівач із термоконтролем 300W до 1000л. з електронним керуванням. EHEIM 3639010
Eheim thermocontrol-e 300W 3639010 - це інноваційний нагрівач для акваріумів з об'ємом до 1000 літрів, що пропонує електронне управління для точного контролю температури, цей нагрівач поєднує високу точність, комфорт, якість і безпеку. Корпус нагрівача стійкого до біологічних, хімічних та фізичних дій.
Навіщо потрібно:
Нагрівач необхідний підтримки оптимальної температури води в акваріумі, що критично важливо для добробуту багатьох видів тропічних і субтропічних риб. З його допомогою можна встановити температуру від 20 до 32°C.
Переваги:
Нагрівач Eheim thermocontrol-e має низку переваг. Він не вимагає подальшого налаштування, а його електронні компоненти забезпечують високу точність контролю температури до ±0.5°C. Нагрівач оснащений світлодіодом, який показує, чи працює пристрій (червоний – нагрівається; зелений – температура досягнута). Він повністю водонепроникний і має захист від роботи на "суху". Нагрівач оснащений спеціальним покриттям з лабораторного скла, що збільшує площу нагріву, служить тепловим щитом та забезпечує рівномірне випромінювання тепла.
Характеристики:
Діапазон регулювання температури: 20 – 32 °C
Для акваріумів: від 600 до 1000л.
Потужність: 300 Ватт
Контрольна точність: ±0.5 °C
Має захист від роботи на "суху" (Thermo Safety Control)
Покриття із лабораторного скла
Довжина кабелю: приблизно 170 див.
Включає тримач із двома присосками
Підходить для прісної та морської води
Максимальна безпека та надійність – 3 роки гарантії
Висота: 496мм
Діаметр колби: 36мм
Поради:
Під час встановлення нагрівача переконайтеся, що він повністю занурений у воду, на нагрівачі є мітка мінімального занурення у воду. Щоб забезпечити найточніший контроль температури, помістіть нагрівач ближче до виходу фільтра для кращої циркуляції води. Перш ніж виймати нагрівач з акваріума, вимкніть його та зачекайте 15-20 хвилин, щоб уникнути термічного шоку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Eheim |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Обігрівач |
| Потужність | 300 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Об'єм акваріума | 1000 л |
| Мінімальна температура | 20 град. |
| Максимальна температура | 32 град. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 496 мм |
- Ціна: 2 291 ₴


