


Світильник NanoSoft (жовтий) для квадратного акваріума до 20л, круглого 30л., 5500К, 250 люм. AQUALIGHTER
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Світильник NanoSoft (жовтий) для квадратного акваріума до 20л, круглого 30л., 5500К, 250 люм. AQUALIGHTER 87668
>
Світильник для акваріума з гнучким корпусом AquaLighter NanoSoft служить для освітлення круглих акваріумів до 30 літрів, квадратних акваріумів об'ємом до 20 літрів.
AquaLighter NanoSoft - найкраще рішення для вмісту невибагливих рослин, креветок і риб, типу Данио-Реріо, півників та ін. в акваріумах малих та середніх обсягів, а також для освітлення флораріумів.
-Модний дизайн. Мінімалістичний силіконовий корпус світильника виглядає стильно і приємний на дотик.
-Універсальний. Гнучкий корпус дозволяє розмістити світильник на акваріумах будь-якої форми.
-Інноваційний. Магнітне кріплення надійно фіксує світильник на стінках різної товщини.
-3 кольори корпусу
-Індекс кольору CRI 95
Бренд / серія AquaLighter Nano
Тип Прісноводний
Матеріал Soft touch силікон
Довжина 190 мм
Ширина 35 мм
Форма акваріума Універсальні
Спосіб керування Блок живлення
Зміна яскравості Ні
Зміна колірної теператури Ні
Спосіб кріплення Магніт
Колір Жовтий
Ступінь захисту корпусу IP54
Вихованці Для риб
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Collar |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Світильник |
| Тип лампи | LED |
| Напруга | 220 В |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 35 мм |
- Ціна: 688,75 ₴

