




Навесной фильтр 5Вт. 650л/ч. для аквариума до 100л. Xilong XL-840
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.Навесной фильтр 5Вт. 650л/ч. для аквариума до 100л. Xilong XL-840
Навесной фильтр рюкзачного типа Силонг XL-840 предназначен для механической и биологической фильтрации аквариумной воды.
Компактный эргономичный фильтр, предназначенный для очистки воды в аквариумах.
Ця модель найпопулярніших навісних фільтрів серії XL надійна в роботі, проста в монтажі та експлуатації.
Фільтр встановлюється на крайку вертикальної стінки акваріума.
УВАГА! Для деяких акваріумів з кришкою установка подібного фільтра неможлива в силу конструктивних особливостей.
В якості фільтруючого матеріалу використовується синтетична губка середньої щільності.
Ротор фільтру оснащений лопатевим імпеллером і закріплений на незнімної металевої осі.
Регулярна промивка фільтра продовжує термін його служби.
Підходить для прісної і морської води.
Збирає бактеріальну плівку з поверхні акваріумної води.
Технічні характеристики XL-840:
Продуктивність - 650 l/h.
Потужність - 5 W.
Розміри ДхШхВ мм 310*90*150
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Xilong |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Внешний фильтр |
| Мощность | 5 Вт |
| Производительность | 650 л/ч |
| Объем аквариума | 100 л |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Высота | 150 мм |
- Цена: 503 ₴

